Hasta kabulüne başladılar...

Hasta kabulüne başladılar...
21 Ekim 2017 Cumartesi 16:31

Fedai KAÇAR/Timuçin ÖZAT (Özel)

Karadeniz Ereğli Özel Anadolu Hastanesi kadrosuna katılan 2 doktor ve 1 diyetisyen hasta kabulüne başladı.

Haber Merkezi - Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Özel Anadolu Hastanesi, tıpta yaşanan teknolojik gelişmelerle ilklere imza atarken, personel kadrosunu da güçlendiriyor. Anadolu Hastanesi kadrosuna son olarak alanlarında uzman 3 tecrübeli isim daha katıldı.

Anadolu Hastanesi yönetiminden alınan bilgide,  Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Bölümünde Doç.Dr. Tümer Güven, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Bölümünde Op.Dr. Ahmet Levent Hangül ile Beslenme ve Diyetetik Bölümü Dyt. Ceren Alkan’ın geçtiğimiz haftadan itibaren hasta kabulüne başladığı bildirildi.

Anadolu ailesine katılan yeni isimlerin bölümlerinde yapılan uygulamalardan bazıları şu şekildedir: Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Bölümü,  -#Hepatit-HIV(#AIDS) -Seyahat Enfeksiyonları -Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar -Bağışıklık ve Aşılama -Brucella (Bakteri) -Artropotlarla Taşınan Enfeksiyonlar-Tularemi.

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Bölümünde yapılan tedavilerden bazıları, Estetik Burun Operasyonu (Rinoplasti),Estetik Kepçe Kulak Operasyonu (Otoplasti), Sinüzit Cerrahisi (Endoskopik Sinüs Cerrahisi),Bademcik ve Geniz Eti Operasyonu, Alerjik Sinüzit ve RinitSes Hastalıkları,Koku Alma Bozuklukları, İşitme Kayıpları Tedavisi, Denge Bozuklukları Tedavisi,Kulak Çınlaması Tedavisi,Baş Boyun Tümörleri ve Kütlelerin Tedavisi Horlama Tedavisi, Tükürük Bezi Hastalıkları ve Cerrahisi.

Beslenme ve Diyetetik Bölümü ise,Sağlıklı Beslenme,Zayıflama/Ağırlık Kazanımı,Hastalıklarda Beslenme,Çocuk ve Ergen Beslenmesi, Gebelik ve Emziklilik Döneminde Beslenme,Sporcu Beslenmesi konularında uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz