Hastane çalışanları ellerindeki harflerle...

Hastane çalışanları ellerindeki harflerle...
25 Ağustos 2018 Cumartesi 13:22

İHA

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesi Devlet Hastanesi çalışanları Kurban Bayramı’nı hastane önünde harfleri ellerinde tutarak ‘Sağlıklı Bayramlar’ yazısı ile poz vererek kutladı.

Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi çalışanları Kurban Bayramı nedeniyle hazırladıkları harfleri hastane önünde bir raya getirerek, ‘Sağlıklı bayramlar’ yazısı ile kutladı. Doktor, hemşire, ebe, yardımcı sağlık personeli ve güvenlik görevlileri hazırladıkları harfleri ellerinde tutup yan yana gelerek ‘Sağlıklı bayramlar’ yazısını oluştur. Hastane önünde birlikte poz veren hastane çalışanları Kurban Bayramı kutlama mesajını bu şekilde verdi.

Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Vildan Türkeli’de hastanedeki tüm birimleri tek tek gezerek hem hastane personelinin hemde bayramı hastanede geçiren vatandaşların bayramlarını kutlayıp, moral verdi.Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz