Hayırseverden 24 derslikli okul

Hayırseverden 24 derslikli okul
28 Aralık 2017 Perşembe 17:34

İHA

Hayırsever Nuran Gülşen tarafından yaptırılacak olan 24 Derslikli "Çaycuma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi" protokolü imzalandı.

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesi Gemiciler Mahallesi’nde hayırsever Nuran Gülşen, tarafından yaptırılacak olan 24 Derslikli "Çaycuma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi" protokolü Ahmet Çınar ve hayırsever Nuran Gülşen tarafından imzalandı.

Çaycuma İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinin katıldığı protokol imza töreninde Ahmet Çınar, hayırsever Nuran Gülşen’e milli eğitime verdiği katkılarından ötürü teşekkür etti.
Yapılan protokol kapsamında lise binası hayırsever tarafından, atölyeler ve sosyal donatı alanları İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yapılacak. Okula ise Nuran Gülşen’in adı verilecek.

Yorumlar
  • Bahattin ŞENAY
    28 Aralık 2017 Perşembe 20:42

    Böyle hayır sevenlere çok teşekkür ederim.yeni yılda her sey gönlünce olmasını dilerim

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz