Hem eğlendiler hem eğlendirdiler

Hem eğlendiler hem eğlendirdiler
25 Nisan 2018 Çarşamba 19:23

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde, Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okulunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında çeşitli aktiviteler gerçekleştirildi.

Alaplı Ahmet Zeki Atalay İlkokulunda, 23 Nisan Ulusal Egemenli ve Çocuk Bayramı faaliyetleri çerçevesinde etkinlikler düzenlendi.

24 Nisan 2018 Salı günü okulun bahçesinde yapılan etkinlikler, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından başladı. Çok sayıda öğrenci, veli, öğretmen ve okul yönetiminin yer aldığı etkinlikte, okul yönetimi tarafından günün anlam ve önemini anlatan konuşmalar yapıldı. 

Saatlerce süren eğlencelerde, yöresel halk oyunları ve dans gösterileri tertip edildi. Öğrencilerin gösterileri büyük beğeni topladı.

Ayrıca, Alaplı ilçesinde ilkokullar arasında 23 Nisan Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen şiir, kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz