Hem kendini hem de arkadaşını yaraladı

Hem kendini hem de arkadaşını yaraladı
13 Mayıs 2018 Pazar 22:16

iha

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde bir kişi, düğünde ruhsatsız tabancasıyla havaya ateş etmek isterken önce kendini ardından da arkadaşını yaraladı.

Edinilen bilgiye göre olay Çaycuma ilçesine bağlı Taşçılı köyünde meydana geldi. Köydeki düğün merasimine katılan Hayri Ö., kendisine ait ruhsatsız tabancasıyla havaya ateş etmek istedi. Hayri O.'nun bu sırada elindeki silah aniden ateş alınca ayağından yaralandı. Seken mermi çekirdeği ise düğün merasiminde bulunan Birol K.'nin sırtına isabet etti. Yaralanan Hayri O. ve Birol K. için olay yerine 112 Sağlık ekipleri çağrıldı. Çaycuma Devlet Hastanesine kaldırılan yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi. 
Hastanedeki tedavilerinin ardından taburcu edilen iki kişi, ifadeleri alınmak üzere ifadeleri alınmak üzere jandarma karakoluna götürüldü. Jandarmada ifadeleri alınan Hayri O. ve Birol K., ardından serbest bırakıldı. Olayda kullanılan silaha ise ekiplerce el konuldu. 
Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz