Hisarcıklıoğlu taziye ziyareti için Kdz. Ereğli’ye geldi

Hisarcıklıoğlu taziye ziyareti için Kdz. Ereğli’ye geldi
29 Aralık 2017 Cuma 20:15

iha

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Yaşar Tetiker’in vefatı nedeniyle Kdz. Ereğli TSO’ya taziye ziyaretinde bulundu.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, geçtiğimiz Salı günü hayatını kaybeden Kdz. Ereğli TSO Başkanı Yaşar Tetiker için taziyelerini sunmak üzere Kdz. Ereğli ilçesine geldi. Kdz. Ereğli TSO Başkan Vekili Sertan Yalçın, yönetim kurulu ve meclis üyeleri tarafından karşılanan Hisarcıklıoğlu, Tetiker’in odalar birliğinin 1992’den bu yana bilinen en aktif başkanlarından birisi olduğunu söyledi. Hisarcıklıoğlu konuşmasında “Yaşar ağabeyimiz 1992'den bu yana Odalar Birliği camiası içinde en aktif en bilinen başkanlarımızdan bir tanesi idi. Bende o zaman Ankara Ticaret Odası meclis üyesiydim. Allah makamını Cennet etsin. Ne ölüm ne doğum ikisi de elimizde değil. Sonuçta hepimizin de gideceği yer orası. Allah günahlarını affetsin. Bu dünyada yaptığı hayırları inşallah öteki tarafta da ona ecir (karşılık) olur. Ereğli Ticaret Sanayi odamıza, yönetimine, meclisine ve üyelerine taziyelerimi iletiyorum” dedi.
TSO Başkanlığı koltuğuna hayatını kaybeden TSO Başkanı Yaşar Tetiker’in fotoğrafı konurken, masasının üzeri ise güllerle süslendi. Ziyaret sırasında Yaşar Tetiker için Kur’an-ı Kerim okundu, dua yapıldı. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ziyarette anı defterine duygu ve düşüncelerini yazmasının ardından Tetiker’in ailesini ziyaret etti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz