HOŞ GELDİN ÇAĞATAY BEBEK…

HOŞ GELDİN ÇAĞATAY BEBEK…
15 Kasım 2017 Çarşamba 00:16

Fedai KAÇAR

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi genç iş adamlarından Yılmaz Akçiçek ikinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Kdz.Ereğli de Lider Emlak’ın sahibi Yılmaz Akçiçek ve Funda Bircan Akçiçek çiftinin ikinci çocukları dünyaya gözlerini açtı. Ereğli Devlet hastanesinde Doktor Mustafa Kurt’un başarılı operasyonu ile 3 kilo 700 gram olarak dünyaya gelen bebek aileye ikinci çocuk sevincini yaşattı.

Çok sevinçli olduklarını ifade eden baba Akçiçek şunları söyledi; “Allah’ıma şükürler olsun ki 2. kez baba olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Rabbim her kese böyle bir mutluluk yaşatsın. Çok güzel bir duygu. 2 erkek oğlum var yani vatanıma 2 askerim daha var. Yeni doğan çocuğumuza adını Çağatay koyduk. Diğerinin adı da Çağrı. Böylelikle bir tane daha Fenerbahçe taraftarı dünyaya gelmiş oldu. Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi çalışanlarına ve sayın Doktor Mustafa Kurt’a ailem adına çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Bizlerde Yenihaber Gazetesi ailesi olarak Akçiçek ailesinin mutluluğunu paylaşıyor uzun ömürler diliyoruz.

Yorumlar
  • yigit
    29 Ocak 2018 Pazartesi 21:58

    çağatay. bebeği. sev.

  • Yilmaz akcicek
    15 Kasım 2017 Çarşamba 00:21

    Tsk ederim fedai bey seviliyorsunuz yeni habere tskler

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz