Hoş geldin Melinda bebek…

Hoş geldin Melinda bebek…
1 Aralık 2017 Cuma 18:07

Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (ERDEMİR) personeli gazeteci Fikri Kapan’ın oğlu Fizel Kapan ile Melda Bakırtaş Kapan’ın çocuğu Melinda dünyaya gözlerini açtı.

01 Aralık 2017 Cuma sabah saatlerinde, Kdz. Ereğli Özel Ereğli Anadolu Hastanesi’ne yatışı yapılan Melda Bakırtaş Kapan, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Emin Damgacı’nın başarılı operasyonu ile ailenin biriciği Melinde dünyaya geldi.

Alınan bilgiye göre, başarılı geçen doğumun ardından anne ve bebeğin durumunun iyi olduğu kaydedildi.

Bebeğini kucağına alan baba Fizel Kapan’ın oldukça heyecanlı olduğu ve duygulu anlar yaşadığı gözlerden kaçmadı. Bir ara Kapan’ın, göz yaşlarına hakim olamadığı de dikkatlerden kaçmadı.

Bu arada, ilçedeki Foto Paris sahiplerinden Erdoğan Bakırtaş ile eşi Reyhan Bakırtaş ilk kez ‘dede’ ve anane’ olmanın mutlu heyecanını yaşadılar. Sevinç, şaşkınlık, mutluluk, heyecanı aynı anda yaşadıkları görülen Erdoğan-Reyhan Bakırtaş, gözlerini torunlarından ayıramadı.

KAPAN, DEDELİK DUYGUSUNU İKİNCİ KEZ YAŞADI

İkinci kez dede olan Hakimiyet Yayın Grubu İmtiyaz Sahibi Fikri Kapan ile ‘Babaanne’ olan Hakimiyet Yazı işleri Müdürü Zeliha Fatma Kapan’ın, mutlulukları ise görülmeye değerdi.

Özel Ereğli Anadolu Hastanesi Müdürü Şahin Elçi de, doğumdan kısa süre sonra gelerek anne Melda Bakırtaş’a geçmiş olsun dileklerini sunarken, aile fertlerine de ‘gözaydınlığı’ dileğinde bulundu.

Her iki ailenin yakınlarının yalnız bırakmadığı mutluluk ve heyecan anları fotoğraf karelerine yansıdı.

Bizde Yenihaber Gazetesi olarak, Melinda bebeğe “aramızda hoş geldin” dileklerinde bulunarak, ailesiyle birlikte sağlıklı, başarılı ve uzun ömür temennisinde bulunuyoruz.

 

Yorumlar
  • AdemM
    1 Aralık 2017 Cuma 18:14

    ALLAH ANALI-BABALI BÜYÜTSÜN- BAHTI AÇIK OLSUN.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz