İKİSİ TUTUKLANDI...

İKİSİ TUTUKLANDI...
8 Mart 2019 Cuma 16:22

YENİHABER

Alaplı İlçe Jandarma ekiplerinin başarılı takibi sonucu 430 gram sentetik uyuşturucu (Bonzai) bulundu. Bir araçta ele geçirilen ve araçta bulunan 4 kişiden ikisi çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler aldıkları bir ihbar üzerine durdurdukları araç içinde bulunan şahısların üzerinden piyasa değeri 10 bin TL olan 430 gram sentetik uyuşturucu (Bonzai) ele geçirirken, araçtaki 4 kişi de gözaltına alınmıştı. 
Edinilen bilgiye göre, İstanbul’dan Alaplı ilçesine uyuşturucu madde geleceği bilgisine ulaşan jandarma ekipleri, Alaplı girişinde aracı durdurdu. Araç içinde bulunan B.T. (19), U.M. (20), F.B. (21) ve S.K. (22) gözaltına alınırken, şahısların üzerinde yapılan aramada piyasa değeri yaklaşık 10 bin TL olan 430 gram sentetik uyuşturucu (bonzai) ele geçirildi.

Gözaltına alınan 4 kişi ifadeleri alınmak üzere jandarma karakoluna götürüldü. Ardından mahkemeye çıkarılan kişilerden ikisi tutuklanarak Beycuma Cezaevine gönderildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz