İNCİVEZ ÇAMLIĞI VE ŞAHİN TEPESİ ALAPLI’YA KAZANDIRILMALI

İNCİVEZ ÇAMLIĞI VE ŞAHİN TEPESİ ALAPLI’YA KAZANDIRILMALI
9 Temmuz 2018 Pazartesi 22:12

HASAN HAŞIL

Ordu’nun Fatsa ilçesinde deniz kenarında yapılan vatandaşların gece geç saatlere kadar takıldığı Çamlık mesire alanında adeta yok yok. 350 araç kapasiteli 3 otopark, 80 adet aydınlatma, çocuk parkları, kafeteryalar 60 adet barbekünün ve 100 adet piknik masasının olduğu alan sadece ilçeye değil, bölgeye de hitap ederken, Alaplı’mızın bir zamanlar markası olan ve bölgeye de hitap eden Şahin Tepesinin ve ayrıca İncivez çamlığının ilçeye kazandırılması gerekiyor.

Ordu’nun Fatsa ilçesinde deniz kenarında yapılan Çamlık Mesire alanı vatandaşların yoğun ilgisi ve memnuniyetleri dikkat çekiyor. Vatandaşların gece geç saatlere kadar takıldığı mesire alanında adeta yok yok. 350 araç kapasiteli 3 otopark, 80 adet aydınlatma, çocuk parkları, kafeteryalar 60 adet barbekünün olduğu alan sadece ilçeye değil, bölgeye de hitap ediyor. Öte yandan Alaplı’mızın bir zamanlar markası olan ve bölgeye hitap eden Şahin Tepesinin ilçeye kazandırılması gerekiyor. 
Parke taşı yürüyüş yolu, 80 tane aydınlatma lambası, 60 tane barbeküsü, 100 tane de piknik masası, bir çok çocuk oyun gruplarının olduğu mesire alanı vatandaşların yoğun ilgisi ile adeta marka olmuş. Alaplı’mıza da böyle marka tesisler neden kazandırmayalım. Alaplı’mız en iyisini hak ediyor. Alaplı Belediye Başkanımız Nuri Tekin tabiî ki de bunu ilçemize kazandırabilir.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz