İNSAFSIZLAR!

İNSAFSIZLAR!
10 Mayıs 2018 Perşembe 16:59

İHA/Bartın

Bartın’da Tuna Mahallesinde Ormanlık Bölgeden gelen tüfek seslerinin nedeni Doğa Koruma ve Milli Parklar Şubesi bölgeye geldiğinde anlaşıldı.

Hamile Çakalın Ateş eden kişilerce yaralandığını gören ekipler, yaralı çakalı tedavi için veterinere getirdi.

Bartın ‘da av tüfeği ile vurulan Hamile Çakal’ın Bartın Tuna Mahallesi'ndeki ormanlık alana yiyecek aramak için geldiği değerlendirilirken hamile çakal’ın av tüfeği ile ateş açılarak vurulduğu öğrenildi.

Mahallede bulunan Tavuk kümeslerine saldırdığı için vurulduğu tahmin edilen çakalın seslerini duyan vatandaşlar, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şubesi'ne haber verdi. Olay yerine gelen ekipler yaralı Çakalı bularak kent merkezindeki veteriner kliniğine götürdü. Veteriner Tolga Kandıralı tarafından karın bölgesindeki 20 adet saçma çıkartılan 2 yaşındaki 45 günlük hamile çakal, bakımı için Zonguldak Gökçebey'de bulunan Çanakçılar Hayvanat Bahçesi'ne götürüldü.

Ekipler olayı gerçekleştiren kişi ya da kişileri bulmak için çalışma başlattı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz