İŞTE ÖRNEK MÜDÜR, İŞTE ÖRNEK VELİLER

İŞTE ÖRNEK MÜDÜR, İŞTE ÖRNEK VELİLER
9 Eylül 2018 Pazar 17:02

HASAN HAŞIL

Zonguldak’ın Alaplı ilçesine bağlı Gümeli İlk ve Ortaokulu’nun dış cephe boyası Müdür Vekili Soner Arslanoğlu ve velilerin işbirliği ile boyanarak yeni eğitim ve öğretim yılına hazır hale getirildi.

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde, örnek çalışmaları, okulunun daha modern ve güzel görünüme kazandırılma noktasında gayretleri ile ulusal ve yerel gazetelerin gündemine düşen Gümeli İlk ve Ortaokulunda müdür vekili olarak görev yapan ve aynı zamanda Türk Eğitim sen Alaplı ilçe Temsilcisi Soner Arslanoğlu, veliler ile tam bir dayanışma içerisinde okulda çok önemli çalışmalara imza atıyor.

Müdür Vekili Soner Arslanoğlu’nun her çalışmasında yanında olan gönüllü öğrenci velileri hem okullarına hem de öğrencilerine sahip çıkıyorlar. 

Gümeli İlk ve Ortaokulu Müdür Vekili Soner Arslanoğlu, her daim kendisine destek veren gönüllü öğrenci velilerine teşekkür ederek, “İyi ki varsınız sizlerin gönüllü çalışması bizleri daha da gayretlendiriyor. Tüm velilerimize çok teşekkür ediyorum", dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz