İŞTE ŞAMPİYON...

İŞTE ŞAMPİYON...
7 Mayıs 2017 Pazar 19:31

Yenihaber

Bahar şenliğindeki futbol turnuvasında şampiyon belli oldu.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’ne (BEÜ) bağlı Ereğli Meslek Yüksek Okulu (MYO) tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenen bahar şenliğindeki futbol turnuvasında şampiyon Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı 1. Sınıf öğrencilerinden oluşan Denizciler Takımı oldu. 

BEÜ’ye bağlı Kdz. Ereğli MYO tarafından düzenlenen bahar şenlikleri çeşitli eğlenceler, oyunlar, konserler ve spor müsabakaları ile sona erdi. MYO’da bölümler ve sınıflar arsında düzenlenen ve 12 takımın 20 maçta mücadele ettiği futbol turnuvasının finali Kdz. Ereğli Belediyesi Kışla Tesisleri’nde oynandı. Turnuva finalinde şampiyon takım Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı 1. Sınıf öğrencilerinden oluşan Denizciler oldu. Oynanan final maçına Kdz. Ereğli Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rıfat Hacıoğlu, Kdz. Ereğli Belediye Başkan Yardımcıları Esra Alpago ve Ayhan Atay katılarak birincilik, ikincilik madalyalarını ve şampiyonluk kupasını öğrencilere verdi. Üniversite öğrencileri turnuvaların başından itibaren desteğini esirgemeyip kendilerine her türlü konuda destek olan Kdz. Ereğli Belediyesi’ne teşekkür etti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz