İŞTE YENİ ASGARİ ÜCRET

İŞTE YENİ ASGARİ ÜCRET
29 Aralık 2017 Cuma 19:27

İHA

Milyonlarca kişinin kaderinin belli olacağı Asgari Ücret Komisyonu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu başkanlığında haftanın son gününde toplanmış ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşülmüştü.

   Toplantı sonrasında milyonlarca kişinin merakla beklediği haber akşam saatlerinde geldi. Asgari ücret ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sarıeroğlu ile görüşmesinin sonucunda, 29 Aralık Cuma akşam saatlerinde yapılan açıklamada, asgari ücret 1.603 lira oldu.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz