İmzalar atıldı

İmzalar atıldı
22 Şubat 2018 Perşembe 11:09

Çaycuma'da girişimcilik kursu için imzalar atıldı.

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde yapılacak olan girişimcilik kursu için İş Kur İl Müdürlüğü'nde imzalar atıldı. 

İş Kur, KOSGEB ve Çaycuma Emlakçılar Derneği ile ortaklaşa, 21-24 Mart 2018’de Çaycuma Öğretmen evinde yapılacak olan girişimcilik eğitimleri kursu için İş Kur İl Müdürlüğü'nde protokol imzalandı.

Bölgenin kalkınması için eğitimlere önem verdiklerini ifade eden Dernek Başkanı Erol Ünlü, "Bizler bölgemizin kalkınması açısından tecrübe paylaşımlarına ve eğitimlere çok önem vermekteyiz. Zonguldak’ın, Çaycuma'nın özlediğimiz bir refah seviyesinde olmak için bizler girişimci ruha sahip gençleri ve girişimcileri desteklemeliyiz. İstanbul’dan konusunda uzman ve derneğimizin de bağlı bulunduğu Zonguldak Dernekleri Federasyonu (ZONDEF) Başkanı Öğretim Görevlisi Gurbet Altay hocamızın vereceği eğitimlerden katılımcıların çok istifade edeceğini düşünüyorum.

Çaycuma için birçok etkinlik planlamakta ve yapmaktayız. Ülkenin, bölgenin ileri gitmesi topyekün çalışmakla ve desteklerle olmaktadır. Bizler ÇAYEMDER olarak girişimcilik belgesi alacak arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz. Onlar yine yatırımlarını, hayallerini kendi topraklarına yani Çaycuma’mıza ve Zonguldak’ımıza yapacaklar. Yani yine bize dönecekler. Ben öncelikle bizlere teveccüh gösteren katılımcılara, İş Kur, KOSGEB yetkililerine ve tabii ki her zaman yanımda olan dernek yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. İlginin büyük olması da bize daha sonraki zamanlarda da bu çalışmaların yapılması gerektiğini gösterdi. İş Kur İl Müdürümüz Gönül Demirsu ile imzamızı attık. Bizlere desteğini esirgemeyen misafirperver İş Kur Şube Müdürümüz Sinan Karademir’e de teşekkür ederiz. Hepimize, Çaycuma’mıza hayırlı olsun” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz