İstişare toplantısında fikirler tartışıldı

İstişare toplantısında fikirler tartışıldı
25 Haziran 2018 Pazartesi 16:34

Yenihaber

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Bölgesel İstişare Toplantısı gerçekleştirildi.

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ev sahipliğinde 22 Haziran 2018 Cuma, saat 17:00’de Oda Hizmet Binası Meclis Toplantı Salonunda Bölge Odaların katılımı ile istişare toplantısı yapıldığı bildirildi.

Toplantıda; Kdz.Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş ve Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu’nun yanı sıra, Zonguldak TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Zonguldak TSO Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya, Çaycuma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu , Çaycuma TSO Meclis Başkanı Ergün Ece, Çaycuma TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serhat Dereli, Devrek TSO Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu, Devrek TSO Genel Sekreteri Cihat Yaban, Alaplı TSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ocak, Alaplı TSO Meclis Başkanı Nedim Kaplancan, Alaplı TSO Genel Sekreteri Taner Arslan, Akçakoca TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Pazvant, Akçakoca Genel Sekreteri Kemal Başar katılırken, Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odasından ise; Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Serdar Bakkaloğlu, Ahmet Türk, Ereğli TSO Yönetim Kurulu Üyeleri; Özgür Erdoğan, Tasin Tanyıldız, Kadir Çaygeç, Mevlüt Özdemir, Ereğli TSO Meclis Başkan Yardımcısı Taha Kuyumcuoğlu, Ereğli TSO Meclis Üyesi Suat Keleş yer aldılar.

Yaklaşık 2 saat süren toplantı Bölgemizin sorunları ve çözüm önerileri görüşülerek gerekli makamlara aktarılmak üzere dosya hazırlandı. Birçok proje üzerinde duran katılımcılar tüm yeni fikirlerin ve projelerin değerlendirmeye alındığı ve girişimlerin yapılması konusunda fikir alış verişinde bulundular.

Toplantının ardından tüm davetliler Kdz. Ereğli TSO’nun ev sahipliğinde topluca akşam yemeğinde bir araya geldiler.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz