Jandarmadan öğrencilere trafik eğitimi

Jandarmadan öğrencilere trafik eğitimi
18 Ocak 2018 Perşembe 11:23

YENİHABER

Zonguldak Alaplı ilçesinde jandarma ekipleri tarafından öğrencilere trafik semineri verildi.

Alaplı Jandarma Trafik Tim Komutanı Jandarma. Kd. Bçvş. Serkan Seyhan ile Uzm. Jandarma. VI. Kad. Çvş. Mustafa çelik Trafik Güvenliği eylem planı projesi kapsamında Kasımlı İlköğretim Okulu'nda bulunan 110 öğrenim gören öğrencilerine seminer verdiler.
Seminerde Jandarma Trafik Tim Komutanı Jandarma. Kd. Bçvş. Serkan Seyhan öğrencilere trafik kuralları konusunda bilgi veren jandarma ekipleri, öğrencilere servis araçlarında yapmaları gerekenleri uygulamalı olarak anlatı. Kasımlı ilköğretim okulunda bulunan 110 öğrenim gören öğrencilere jandarma trafik timleri personeli tarafından seminerde, 2918 sayılı Karayolu Trafik Kanunuyla ilgili karşıdan karşıya geçme, oyun oynama alanları, yayaların uyacağı kurallar gibi konularda eğitim verdi. Ayrıca uygulamalı olarak toplu taşıma araçları, okul servis araçlarında uymaları gereken kurallar ile okul servis araçlarına binme ve inme eğitimi yaptırdı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz