Jandarmadan uyuşturucu operasyonu

Jandarmadan uyuşturucu operasyonu
29 Haziran 2017 Perşembe 21:56

İHA

Zonguldak'ta jandarma ekipleri, uyuşturucu hap ihbarı bulundurulduğu ihbarı üzerine yaptıkları operasyonda "Melek" ismi verilen çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirdi.

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince gerçekleştirilen operasyonda 253 adet uyuşturucu hap ele geçirildi. Çaycuma ilçesine bağlı Perşembe beldesinde Jandarma Komutanlığı’nca gerçekleştirilen operasyonda ekipler 253 adet ‘Melek’ ismi verilen uyuşturucu hap ele geçirdi. Olayla ilgili 2 kişi gözaltına alınırken, şüphelilerin üzerinde sahte sürücü belgesi olduğu öğrenildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz