KAN BAĞIŞINA DAVET

KAN BAĞIŞINA DAVET
6 Şubat 2018 Salı 17:39

Yenihaber

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde, Kent Konseyi Yönetimi tarafından Kan Bağışı Kampanyası düzenleneceği bildirildi.

Haber merkezi Alaplı Kent Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Korkut tarafından yapılan açıklamada,”Kan her an ihtiyaç duyulan ve üretilemeyen tek ilaçtır” denilerek şu bilgilere yer verildi:

“Türkiye Kızılay derneğince yapılan açıklamalarda her daim kana ihtiyaç duyulduğu ancak kış aylarında kan bağışlarında azalma olduğu belirtilmektedir. Bu hassasiyet göz önünde bulundurularak Türkiye Kızılay Derneği ve Alaplı kent konseyi işbirliği ile 07 Şubat 2018 Çarşamba günü 10.00-17.30 saatleri arasında Alaplı Merkez Camii önünde kan bağışı kampanyası yapılacaktır. Siz değerli Alaplı halkımızı kampanyamıza destek vermeye ve kan bağışında bulunmaya davet ediyoruz.”

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz