KANSER OLDU AMA DERDİ OĞLU!

KANSER OLDU AMA  DERDİ OĞLU!
3 Şubat 2019 Pazar 18:40

YENİHABER

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Yaklaşık 2 ay önce meme kanseri teşhisi konulan özel çocuk sahibi anne Hülya Kahvecioğlu (43), hastalığını değil, çocuğunun geleceğini düşündüğünü bildirdi.

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Yaklaşık 2 ay önce meme kanseri teşhisi konulan özel çocuk sahibi anne Hülya Kahvecioğlu (43), hastalığını değil, çocuğunun geleceğini düşündüğünü bildirdi. Ülkenin çeşitli yerlerinde kurulu bulunan özel çocuklar için Yaşam Köyü projesinin savunucularından Kahvecioğlu, aynı projeye haberleri ile destek veren Ereğli FM’de destek veren Şafak Negüzel’e verdiği röportajında, iki ay kadar önce yaptırdığı tetkiklerinde ‘Meme kanseri’ teşhisi konulduğunu söyledi.
Anne Kahvecioğlu, doğumundan 20 gün sonra geçirdiği ağır ateşlenme sonucunda epilepsi hastalığına yakalanan ve engelli olan oğlunun rahatsızlığı ile 21 yıldır mücadele ettiğini belirterek, “ölmekten değil, çocuğumun geleceğinden korkuyorum. Kenetleneceğiz, Ereğli’mizde bunu istiyoruz. Örnek ilçe olalım ve bunu Türkiye’ye yayalım” dedi.
İlçede iki bine yakın aynı durumda hasta olduğuna dikkat çeken Kahvecioğlu, şunları söyledi: “Önceki açıklamalarımda ‘yalvarıyorum’ demiştim.Şimdi iseortadayım. Yarının ne olacağı bilinmiyor. Hastalığım nedeniyle kemoterapi görüyorum ve ilaç aldığımda bir hafta kendime gelemiyorum. Bir yaşam köyümüz olsaydı, kafam ve gönlüm rahat bir şekilde olur, çocuklarımızın emin ellerde olduğunu bilerek mutlu olurdum. Örnek gösterebileceğim o kadar çok aile var ki. O kadar büyük ihtiyaç ki. Niye yok sayılıyoruz? Yokuz (!), konuş konuş hep boş.”

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz