KARADENİZ EREĞLİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

KARADENİZ EREĞLİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
26 Ocak 2018 Cuma 16:48

İHA

EMİTT Fuarında yerli ve yabancı konuklar Ereğli’ye ilgi gösterdi.

22. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı, ikinci gününde de yoğun katılım ile devam ediyor. Katılımcılarını 3.salonda Ereğli Pidesi ikramı ile karşılayan Karadeniz Ereğli Belediyesi standı, ilk gün olduğu gibi bugünde yerli ve yabancı konukların ziyaretçi akınına uğradı. 

22.EMİTT -Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarının ikinci gününde de, 60 bin metrekarelik 10 ayrı salonda 85 ülkeden konuklarını ağırlarken, fuarın 1065 katılımcısından biri olan Kdz. Ereğli Belediyesi’nin 3.salonda bulunan standı da, ilk gün olduğu gibi ikinci günde yoğun ilgi gördü.

Kdz. Ereğli Belediyesi standını gün içinde ziyaret eden konuklar arasında, Batı Karadeniz Turizm Tanıtım ve İşbirliği Fuarı ( BAKAF ) heyeti olarak geçtiğimiz günlerde Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı , Lübnan Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Dr.Albert Chamoun ile birlikte ziyaret eden IMC Turizm Kurucusu Dr.Mohamad Qawasmi, ünlü türkücü Latif Doğan, Mersin Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, Kdz.Ereğli Belediye Meclis Üyesi Cumhur Nalcı’da vardı.

Herkül ve Çilek Kız heykellerinin canlı performansının ilgi ile izlendiği standı ziyaret eden konuklar, Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Bulak, Kültür ve Sosyal İşler Müdür Vekili Ersin Kaya ve Özel Kalem Müdürü İbrahim Dönmez tarafından ağırlandı.

Bulak ve Kaya komşu stant olan Kemer Belediyesi standını ziyaret ederek bir süre Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile bir süre görüştü.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz