KARADENİZ EREĞLİLİLER DİKKAT!

KARADENİZ EREĞLİLİLER DİKKAT!
15 Şubat 2018 Perşembe 16:49

Timuçin ÖZAT

Spor kulübünün adını kullanarak para topluyorlar...

Haber Merkezi –Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde dolandırıcılık uyarısında bulunularak, Belediyespor kulübünün adının kullanılarak para toplandığının tespit edildiği bildirildi.

Gerek internet ortamında gerekse gerçek hayatta dolandırıcılar hiçbir fırsatı neredeyse kaçırmayarak, türlü yalanlar ve hileler ile vatandaşları dolandırmaya çalışıyor. Karadeniz Ereğli’de geçtiğimiz haftalarda “Haydi Kdz. Ereğli takımına destek ol”  sloganı ile başlatılan kampanyanın bazı kişiler tarafından suistimal edildiğine dikkat çekildi.

Karadeniz Ereğli Belediye spor Kulüp Başkanlığından yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

“Bölgesel Amatör Lig 6.Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Kdz. Ereğli Belediyespor’un “Haydi Kdz. Ereğli takımına destek ol” sloganı ile başlattığı kampanya devam ederken, bir takım kişi ya da kişilerin, bazı Belediye Başkan Yardımcılarımız ve kulübümüzün adını kullanarak, aralarında ilçemizin tanınmış iş adamlarının da olduğu isimlerden yardım talebinde bulunduğu belirlenmiştir.

Kulübümüzün düzenlediği kampanya gönüllü katılımcıları kapsamakta olup, hiçbir şekilde sözlü talep içermemektedir.

Vatandaşlarımızın bu tür dolandırıcılık girişiminde bulunan şahsılara asla itibar etmemelerini rica eder, kamuoyuna saygıyla hatırlatırız.”

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz