KARADENİZ MUAY THAİ KUPASINDA, ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEK

KARADENİZ MUAY THAİ KUPASINDA, ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEK
8 Ağustos 2018 Çarşamba 13:51

HASAN HAŞIL

Alaplı Akademi Spor Kulübü sporcusu Avrupa Şampiyonu ve bu yıl “Çanakkale’de düzenlenen Muay Thai Türkiye Şampiyonasında 33 kilo Yıldız Kızlar’da Türkiye ikincisi olan Melek Nazlı Erarslan, ülkemizi ve Alaplı’mızı 22-26 Ağustos 2018 Tarihlerinde Ukrayna’nın Odesa kentinde yapılacak Uluslararası Karadeniz Muaythai Kupasında temsil edecek. Erarslan’ın en büyük hedefi ise dünya şampiyonasına katılmak.

2018 Uluslararası Karadeniz Muaythai Kupası 22-26 Ağustos 2018 Tarihlerinde Ukrayna’nın Odesa kentinde yapılacak.  Turnuvada Ülkemizi  Alaplı Akademi Spor Kulübü sporcusu 33 kiloda Yıldız Kızlar Melek Nazlı Erarslan temsil edecek.

Kariyerinde Avrupa şampiyonluğu olan son olarak bu yıl Çanakkale’de düzenlenen Muay Thai Türkiye Şampiyonasında 33 kilo Yıldız Kızlar’da Türkiye ikincisi olan Melek Nazlı Erarslan, Karadeniz  Kupasında altın madalya almak ve dünya şampiyonasına katılmak.

Alaplı Akademi Spor Kulübü Başkanı Şeref Kaplancan, “ Avrupa şampiyonluğu olan son olarak Çanakkale’de düzenlenen Muay Thai Türkiye Şampiyonasında Zonguldak'ı temsil ederek 33 kiloda Yıldız Kızlar  Türkiye ikincisi olan kızımı  Melek Nazlı Erarslan 22-26 Ağustos 2018 Tarihlerinde Ukrayna’nın Odesa kentinde yapılacak Uluslararası Karadeniz Muaythai Kupasında ülkemizi ve Alaplı’mızı  temsil etme hakkı kazanmıştır. Kızımızın hedefi kupada birinci olmak ve ülkemizi dünya şampiyonasında temsil etmektir. Ben başaracağına inanıyorum. Allah yolunu açık etsin” dedi.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz