KARNELERİ JANDARMA DAĞITTI

KARNELERİ JANDARMA DAĞITTI
19 Ocak 2018 Cuma 16:24

İHA

Zonguldak Alaplı İlçe Jandarma Komutanlığı, Alaplı Kasımlı Ortaokulunda hem okul önlerinde tedbir aldı, hem de öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.

   Alaplı Kasımlı Ortaokulunda düzenlenen karne törenine Alaplı İlçe Jandarma Komutanlığı'nda görevli Asayiş Tim Komutanı Uzman Jandarma Kd. Çvş. İsmail Türkenoğlu ve okul müdürü ile öğretmenler, öğrenciler katıldı. Alaplı ilçesine bağlı Kasımlı ilk ve ortaokulu önünde trafik tedbirleri alan jandarma ekipleri, yarıyıl tatili nedeniyle, öğrenciler karne dağıttı. Türkmenoğlu, öğrencilere karne dağıtırken, emniyet ve asayiş konularında uyarılarda bulunmayı ihmal etmedi. Uzman Jandarma Kd. Çvş. İsmail Turkmenoğlu öğrencilere, okul çevresinde gördükleri şüpheli kişi veya kişileri hemen okul idaresine bildirmelerini, tanımadıkları kişilerden hiçbir şey almamalarını ve tatilde bol bol dinlenmelerini istedi. Öğrencilere trafik kurallarına mutlaka uymalarını ve çevredeki herkesin trafik kurallarına karşı duyarlı olmalarını istedi. Asker kıyafeti giyen bir çocukla komutan arasında geçen diyalog ise eğlenceli dakikalar yaşattı.

   Karne dağıtımı esnasında jandarma tarafından öğrencilere cetvel, çikolata ve trafik bilgilendirme broşürleri dağıtıldı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz