KAVGASIZ, GÜRÜLTÜSÜZ “YOLA DEVAM” DEDİLER

KAVGASIZ, GÜRÜLTÜSÜZ “YOLA DEVAM” DEDİLER
12 Mart 2018 Pazartesi 10:45

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

S.S 32. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği gerçekleştirdiği kongre ile örnek birlik ve beraberliğini bir kez daha kanıtladı.

Haber merkezi - Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinin Bakacakkadı Beldesi, Ecopark 100  Yıl Tesislerinde, 11 Mart 2018 Pazar günü,  S.S 32. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği’nin Genel Kurulu bölgesel katılım ile gerçekleştirildi.

Zonguldak ve ilçeleri ile Karabük, Bartın’dan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Başkanları ve delegelerin katıldığı, sakin bir ortamda geçen kongre, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından saat 11:00’da başladı.

Çaycuma ilçesine bağlı Bakacakkadı Beldesinde yer alan 100. Yıl Tesisleri’nde gerçekleştirilen kongrede divan başkanlığını TESKOMB Genel Başkan Vekili Ömer Gümüş Arıcan yaptı. Kongrede; Karadeniz Ereğli Esnaf ve Kefalet Odası Başkanı Hikmet Tezel ve yönetim kurulu üyeleri Aydın Karadağ, Kemal Özer, Düzce Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşçı, Marangozlar Odası Başkanı Metin Yüksel, Taksiciler Dernek Başkanı Yücel Oktay, Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği (EGD) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Günay, Değişim Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Semih Çolak ile Yenihaber Gazetesi Muhabiri Timuçin Özat yer aldı.

Öte yandan kongrede, birçok parti ve sivil toplum kuruluşlarının genel kurullarında görmeye alışkın olduğumuz tartışma ve kavga görüntülerinden eser bile olmaması “işte örnek” kongre dedirtti.

BİRLİK ve BERABERLİK DAMGASI

Kooperatifin Genel Kurulu’ndan bir gece önce Ecopark 100. Yıl Tesislerinde düzenlenen, bölge başkanları, delegeler ve davetlilerin bir araya geldiği Birlik ve Beraberlik yemeği canlı müzik eşliğinde yapıldı.    

DİVAN HEYETİ:

Ömer Gümüş Arıcan, Hikmet Tezel, Mustafa Tekelioğlu

YÖNETİM KURULU:

Mehmet Azman (Başkan), Atilla Aygün (Başkan yardımcısı), Adnan Keklikoğlu (Başkan yardımcısı), Mehmet Cüre (Muhazzar aza), Ercan Şehri, Kadir Akol, Nurettin Tümen, Mehmet Sağırosman, Turan Emeksiz, Hayri Kandemir, Ali Çetin

DENETİM KURULU:

Muzaffer Şık, Alpay Özkan, Kemal Çam

ÜST KURUL:

Mehmet Azman, Atilla Aygün, Orhan Gülay

 

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz