KDZ.EREĞLİ BELEDİYESPOR, ÇUBUKSPOR KARŞILAŞMASI

KDZ.EREĞLİ BELEDİYESPOR, ÇUBUKSPOR KARŞILAŞMASI
22 Ekim 2017 Pazar 18:15

Yenihaber

Karşılıklı atakların olduğu karşılaşmada her iki takımın kalesi de gol görmedi.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6. Grup 5.hafta maçında sahasında Ankara temsilcisi Çubukspor’u konuk eden Kdz. Ereğli Belediyespor, gol sesinin çıkmadığı karşılaşmadan 1 puanla ayrıldı.

Beyçayırı Stadı’nda oynanan karşılaşmanın ilk yarım saatlik bölümü karşılıklı ataklarla geçerken, 32. dakikada konuk ekip Ahmet Hamdi Düzarat’ın kırmızı kart görmesi sonucu 10 kişi kaldı.

İlk yarısı golsüz biten karşılaşmanın 2. yarısında rakip kalede etkili olan, Kdz.Ereğli Belediyespor,  İbrahim Ülüm ile bir topu direkten dönüp, 90+3 de ise Oğuz Yalçın’ın şutunu rakip kaleci son anda  çıkarınca   aradığı golü bulamadı ve   maç golsüz sona erdi.

Eflatun beyazlılar hafta sonunda Kastamonu İl Özel İdare takımına konuk olacak.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz