KDZ.EREĞLİ BELEDİYESPOR'UN YENİ YÖNETİMİ BELİRLENDİ

KDZ.EREĞLİ BELEDİYESPOR'UN YENİ YÖNETİMİ BELİRLENDİ
6 Mayıs 2017 Cumartesi 18:11

Yenihaber

Karadeniz Ereğli Belediyespor Kulübü’nün Olağan Kongresi 6 Mayıs 2017 Cumartesi gerçekleştirildi.

Haber merkezi – Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın  Belediye Başkanları Birliği Toplantısı nedeniyle şehir dışında olduğundan katılamadığı, Divan Başkanlığını ise Belediye Başkan Yardımcısı Esra Alpago’nun yaptığı kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlarken, Yönetim ve Denetim Kurulu raporları okunarak ayrı ayrı ibra edildi, yeni yönetim, denetim ve ASKF delegelerinin seçimi yapıldı.

Önümüzdeki günlerde ilk toplantısını yaparak kendi içinde görev bölümü yapacak yönetim kurulunda şu isimler bulunuyor.

Yönetim Kurulu Asil: Hüseyin Uysal, , Halil Bozkuş, Hasan Pınarcık, Hüseyin Ağlar, Deniz Koca, Oğuz Cömert, Levent Kalyoncu, Cem Koç, Olcay Ural, Tayfun Tarhan, Yusuf Zobar, Basri Kalay, Sertan Yalçın, Yücel Oktay, İsmail Aydın, Şafak Erel, Ufuk Çakmakoğlu, Ahmet Türk, Nurullah Öztekin, Selami Adakoğlu, Özkan Özyiğit.

Denetim Kurulu Asil: Hasan Hasçelik, İrfan Duygu, Mustafa Sevinç

ASKF Delegeleri: Olcay Ural, Yusuf Zobar, İsmail Aydın

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz