KDZ.EREĞLİ DE KAZASIZ BİR GÜN GEÇMİYOR...

KDZ.EREĞLİ DE KAZASIZ BİR GÜN GEÇMİYOR...
10 Ağustos 2017 Perşembe 17:22

İHA

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde meydana gelen 2 ayrı trafik kazası kameralara yansıdı.

Kdz. Ereğli ilçesinde ilk kaza Uzunmehmet mahallesinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre Cenk Kesim (18) idaresindeki 67 TM 741 plakalı motosikletini aniden önüne çıkan Eyüp Danışmaz idaresindeki otomobili görünce panikleyerek yere yatırdı. Kontrolden çıkan motosiklet yerde sürüklenirken sürücüsü de yaralandı. Yaralı genç olay yerine çağrılan ambulans ile Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, otomobil sürücüsü Eyüp Danışmaz, motosiklet sürücüsünün kendisini görünce panikleyerek motorunu kaydırdığını ifade etti. Yaşanan kaza anı ise yakındaki bir apartmanın güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde motosiklet sürücüsünün önüne otomobil çıkınca motorunu yere yatırıp sürüklendiği görülüyor.
İlçede ikinci kaza ise Orhanlar Mahallesi Kız Kapısı Caddesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Tuğba Şallı (34) bisikleti ile giderken önüne aniden çıkan Mustafa Çetin (25) idaresindeki 67 LE 553 plakalı hafif ticari kamyonete çarptı. Vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen 112 sağlık görevlileri yaralı bisiklet sürücüsüne ilk müdahaleyi burada yaparak ambulansla hastaneye kaldırdı. Yaralının hayati tehlikesi bulunmazken, ticari kamyonet sürücüsü ifadesi için karakola götürüldü. Görüntülerde, bisikletlinin hafif ticari kamyonete çarpması görülüyor.
Savcılık meydana gelen kazalarla ilgili olarak soruşturma başlattı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz