KDZ.EREĞLİ DE TAMAMEN YERLİ BİR OLUŞUM BAŞLATILIYOR…

KDZ.EREĞLİ DE TAMAMEN YERLİ BİR OLUŞUM BAŞLATILIYOR…
10 Ekim 2017 Salı 13:39

FEDAİ KAÇAR

Son yıllarda hızla artan Network Marketing sektöründe Ogansia hızla yükselişe geçti. Reishi mantarından yapılan ürünler ve yerli firma özelliğini taşıyarak piyasaya giren Ogansia firması ilk yemekli toplantısını Kdz.Ereğli Keşan da yaptı. Firma Türk girişimcilerle birlikte bir nevi sosyal proje olarak adlandırdıkları girişimcilik ortaklıkları için kaynaşma yemeğinde bir araya geldiler.

Yemekte konuşan Ogansia Firması Başkanlık Takımlarından Türkiye 2.’si Mustafa Okutan şunları söyledi;  “Ogansia firmasının bağımsız distribütörüyüm. Yaklaşık iki yıldır iki yıl önce bu firma ile tanıştım. Ogansia firması 2 yıl 5 ay önce tamamen Türk girişimciler ile kurulmuştur. Yüzde yüz yerli bir Türk firmasıdır. Daha önce yurt dışı kaynaklı farklı bir firmada liderlik pozisyonundaydım. Ogansia’nın vizyonunu gördükten sonra ciddi anlamda çalışma planında distribütörlerin hakkını veren ve büyüyen firmada faaliyet gösteriyoruz.  Yaklaşık 2 yıl oldu. Ekibinde 14 bin 500 kişilik bir distribütör bayii ağı kuruldu. Bu sayı gün geçtikçe artıyor. Bunun en büyük özelliği Ogansia firmasının Uludağ Üniversitesi Prof. Dr. Cevdet Demir ve Doçent doktorlarla birlikte hazırladığı,  insanların kötü beslenmesinden kaynaklanan gıda takviyesi ihtiyacını gidermek için yapmış oldukları hamleyle birlikte bu firmanın da ürün yelpazelerini genişleterek sağlık anlamında desteklemesi yönündedir.

 

DÜZYA VİZYONUNDA ‘BENDE VARIM’ DEDİ

Bu ticarette insanların istihdam alanında bulunmaz bir fayda sağladığı ve kişilerin kendi çevrelerine göre, kazançlarını büyüterek devam etme imkanı sağlamaktadır. Dünya vizyonunda Ogansia “Bende varım” dedi. Çok güçlü geliyoruz. Firmanın adı ileri de daha çok duyulacaktır. Yeni bir oluşum ancak her geçen gün distribütör ağı ile büyüyor.

 

ÜRÜN YELPAZESİ GENİŞLİYOR

Ogansia firmasının ürünlerinde ham madde olarak, ülkemizde yetişen ve sağlığa olan yararıyla bilinen çörek otundan tutun, zeytin yaprağına ve daha birçok bilimsel olarak sağlığa yararı kanıtlanmış bitkisel ürünler içermektedir. Bu ürünler Uludağ Üniversitesi’nin kontrolü altında test edilerek hazırlanmaktadır. Ülkemizde nadir olan ve Çin başta olmak üzere bazı Uzakdoğu ülkelerinde daha sık rastlanılan tarihten günümüze sağlığa olan yararıyla bilinen Kırmızı Reishi mantarı da ürünlerimizin içerisinde belirli oranlarda katılmıştır.  Çay, kahve çeşitleri olmak üzere birçok üründen oluşmaktadır. oluşmaktadır. Bu ürünler günlük hayatta tükettiğimiz çay ve kahveden farklıdır. Ancak damak tadına mükemmel uyumlu olmakla birlikte sağlığınıza da son derece yararlı. Ürün yelpazesi genişlemiştir. Bu mantarın faydalarını sosyal medyadan da sorgulayabilirsiniz.

 Ayrıca, son bir ayda da kozmetik alanlarda 14 çeşit yeni ürün çıkarılmıştır. Bu ürünlerde tamamen doğaldır ve tüm ürünlerde Uluslar arası alanda 22 sertifikaya sahiptir. 3 ay öncede Avrupa ayağında Türk firması olarak Hollanda bayiliğimizi açtık. Hollanda, Almanya ve Avusturya’nın Bakanlıklarından da onayı alındı. Firmamızın ürünleri Avrupa’da da gönül rahatlığı ile kullanılan ürünler arasında yerini almış oldu. Araştırma Geliştirme çalışmaları devam ediyor.

 

 AİLECE KULLANIYORUZ ve TAVSİYE EDİYORUZ

Şuan Ogansia’da kozmetik olarak 14, ek gıda takviyesi olarak ek gıda takviyeleri bulunuyor. Günümüzde ek gıda takviyesinin önemini toplum olarak pek bilmiyoruz ancak, Avrupalılar özellikle son 10-15 yıldır kendi tükettikleri ürünlerin içerisinde kullanıyorlar zaten… sağlıklı beslenmek için her zaman için ek gıda takviyesine ihtiyacımız vardır. Bu anlamda tamamen organik ürünlerle beslenmiş olunur. Firmamızın ürünü olan diş macununu SLS ve Paraben içermemektedir. Çocuklarınıza da gönül rahatlığıyla kullandırabilirsiniz. Şampuanımızda Argan yağlı ve tamamen doğaldır. İşin ticaret kısmı kısaca şu şekilde; biz kullandığımız ürünleri tavsiye ederek ve ettirerek tanıtımını yapıyoruz. Kurduğumuz ekibimizle birlikte de gelir kaynağımız oluyor. Hem sağlıklı şekilde gıda takviyesi alıyoruz hem de para kazanıyoruz. Ereğli’de de bu oluşum günden düne büyüyor. Biz inanıyoruz ki, Ogansia’nın ürünleri ilerleyen yıllarda Ereğli’de tüm evlere girecek. Ülke çapında ve Avrupa’da da daha geniş kitlelere ulaşacak. Burada kullanıcı olabilirler ve kullanırken de parada kazanabilirler.”dedi.

 

EK KAZANÇ İMKANI…

Bu sektörde hızla büyüyen Ogansia firması ile Kdz.Ereğli de yeni bir oluşum başlatan ve 4 yıldır bu sektörde çalışan Ayşe Öztürk; “Yüzde yüz yerli olan Ogansia firması ile başta Ereğli olmak üzere Türkiye ve Avrupa da yeni oluşumlar oluşturarak tüm Avrupa’ya açılmaya planlıyoruz.”dedi.Öztürk ayrıca, Ogansia ürünüyle alakalı vatandaşın istek ve taleplerinin kendilerine ulaşarak fikir almasını istedi. Bu alanda oldukça başarılı olan Öztürk, bir çok kişiye de ek kazanç imkanı ve  istihdam ortamı sunuyor.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz