KDZ.EREĞLİ SPOR ETKİNLİKLERİ VE KONSER ŞÖLENİNE HAZIR...

KDZ.EREĞLİ SPOR ETKİNLİKLERİ VE KONSER ŞÖLENİNE HAZIR...
5 Temmuz 2018 Perşembe 18:32

YENİHABER

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, 6-7-8 Temmuz tarihlerinde yapılacak Spor Organizasyonlarına ilişkin olarak düzenlediği basın toplantısında tüm bölge halkını etkinliklere davet etti.

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin Kdz.Ereğli Bisiklet Sevenler Derneği - Yelken İhtisas Kulübü ve İstanbul Yıldızlar Yüzme Spor Kulübü işbirliği ile düzenleneceği ve yarın (06.07.2018 Cuma) başlayacak etkinliklere ilişkin olarak açıklama yapan Başkan Uysal, “Etkinliklerimiz Turizm çalışmalarımızın bir parçası. Amacımız İlçemizin tanıtımı. Gerek bisiklet turlarımız gerek yelken yarışlarımız gerekse Açık Su Yüzme Yarışı ile ilçemizin tanıtımını ve bugüne kadar sadece seyrettiğimiz, yaşayamadığımız denizimizi de Turizme kazandırmayı amaçlıyoruz.” dedi. Uysal, “Gerek 3 gün süreyle bir çok branşta düzenlenecek etkinlikler, gerekse 7 Temmuz Cumartesi saat 21.30’da Erdemir Ofis Yolu üzerinde ünlü sanatçı Simge’nin vereceği konsere tüm halkımız davetlidir ”şeklinde konuştu. Basın toplantısında konuşan Kdz.Ereğli Bisiklet Sevenler Derneği Başkan Yardımcısı Nevzat Akkoç, 42 ayrı ilden 250 bisikletçinin Göktepe Altı Plajı’nda (Eski Kantar) bölgesinde 6-7-8 Temmuz tarihlerinde kamp kuracağını ve 3 gün boyunca 3 farklı güzergah üzerinde bisiklet turları düzenleneceğini söyledi. İstanbul Yıldızlar Yüzme Spor Kulübü Başkanı Mustafa Özer’de açıklamada Eski Bakanlarımızdan Esat Kıratlıoğlu, Kürşad Tüzmen gibi isimlerin de yer alacağı organizasyon kapsamında Amfi Tiyatro alanından başlayacak 1500 ve 3000 metre yüzme yarışlarına Ulusal ve Uluslar arası düzeyde 250 sporcunun katılımı ile Açık Su Yüzme Yarışının Ereğli’de gerçekleşeceğini söyledi. Yelken İhtisas Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıcısı Sezai Çimenoğlu da, geçtiğimiz aylarda yaşanan fırtınada hasar gören kulüplerinin yeniden faaliyete geçmesi konusundaki desteklerinden dolayı Başkan Uysal’a teşekkür ederek başladığı konuşmasında ,Amatör Denizciler Derneği (DADD) işbirliği ile 7-8 Temmuz tarihlerinde Polisevi Yelken İhtisas Kulübü’nde Yelken- Rüzgar Sörfü ve Yelkenli Yatların gösteri yapacağı etkinlikler düzenleneceğini belirti. Basın toplantısında konuşan İlçe Spor Müdürü Serkan Keleş’de etkinliklerin Ereğli’de yapılacak olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kdz.Ereğli Belediyesi 6-7-8 Temmuz 2018 Spor Organizasyonları Programı:

6 Temmuz 2018 CUMA

Saat 09.30 Kdz.Ereğli Bisiklet Turu Açılış Töreni

Yer: GÖKTEPE ALTI-ESKİ KANTAR Saat 19.00

Stüdyo 123 Ritim Gösterisi

Saat 20.00 İstanbul School Of Samba- Samba Perküsyon Show

Saat 20:30 Kdz.Ereğli Belediyesi Halk Oyunları Ekibi

Saat 21.00 Konser- MARS GRUBU

Yer: AMFİ TİYATRO

 

7 Temmuz 2018 CUMARTESİ

Saat 11:00 Yelken ve Windsurf Yarışları

Yer: Yelken İhtisas Kulübü

Saat 18.00 Ödül Töreni Yer: Yelken İhtisas Kulübü

Saat 21.00 Konser – Sedef ERGİN

Saat 21.30 Konser – SİMGE

Yer: ERDEMİR OFİS YOLU SAHNE

 

8 Temmuz 2018 PAZAR

Saat 10.00 Kdz. Ereğli Uluslararası Açık Su Yüzme Yarışı

Saat 12.30 Plaket ve Ödül Töreni İstanbul Yıldızlar Yüzme Spor Kulübü

Yer: AMFİ TİYATRO Saat 12:00 Yelkenli Yat Gösterileri Denizlerdeyiz Amatör Denizciler Derneği (DADD) ve Ereğli Yelken ihtisas Kulübü

Yer: YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz