KEFSAD Fotoğraf Semineri başladı

KEFSAD Fotoğraf Semineri başladı
27 Nisan 2018 Cuma 13:48

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Karadeniz Ereğli Fotoğraf Sanatı Amatörleri Derneği (KEFSAD) tarafından organize edilen, fotoğrafçılığın tarihinin de anlatıldığı seminerin 26 Nisan 2018 Perşembe günü başladığı bildirildi.

Haber merkezi - Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan fotoğraf semineri yoğun ilgi ile ilk oturumunu, Bağlık mahallesindeki dernek merkezinde 26 Nisan Perşembe saat 19:00’da yaptı.

Yönetim Kurulu üyeleri Erman Yıldız, Ömer Ekşi, Hale Hitit Akdeniz ve Cem Kırmacıoğlu' nun hazır bulunduğu seminerin açılış konuşmasını KEFSAD Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Dilaver gerçekleştirdi. Sedat Dilaver, yönetim kuruluna seçilen arkadaşlarıyla birlikte Ereğli' de fotoğrafa gönül veren hemşerilerimizle güzel etkinliklere imza atacaklarını belirtti. Başlamış oldukları seminerinde bu kapsamda olduğunu ve dernek merkezine gelerek katılım sağlayan fotoğraf severlere teşekkür etti. Daha sonra eğitmen Cemil Baykal tarafından seminerin ilk oturumuna başlandı.

KEFSAD tarafından düzenlenen 6 hafta sürecek seminer için, her Perşembe saat 19:00’da Kdz. Ereğli'de  dernek merkezinde toplanılacağı bildirildi.

 

Yorumlar
  • Hale HİTİT AKDENİZ
    27 Nisan 2018 Cuma 15:15

    Şule Hanım; derneğimizin adresine ve etkinliklerle ilgili duyurulara sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. Fotoğrafa ilgi ve merak duyan herkesi faaliyetlerimizde görmek isteriz.

  • Şulee
    27 Nisan 2018 Cuma 13:54

    DERNEĞİN YERİ TAM OLARAK NEREDEYDİ BENDE BİRÇOK KİŞİ GİBİ MERAKLIYIM FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ AYARLAR, IŞIK AYARLARI GİBİ GÖSTERİLİYOR, ANLATILIYOR SANIRIM.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz