KELEŞ: ÇOK GÜVENİYORUZ...

KELEŞ: ÇOK GÜVENİYORUZ...
8 Mayıs 2018 Salı 16:02

Yenihaber

Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret ettikleri bildirildi.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Kdz.Ereğli TSO Yöneticilerine yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Gerçekleştirilen ziyarette; Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet Türk, Serdar Bakkaloğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Tasin Tanyıldız, Mevlüt Özdemir,Özgür Erdoğan, Kadir Çaygeç,  Meclis Başkan Yardımcıları; Salih Topaloğlu, Taha Kuyumcuoğlu, Meclis Katibi;Suat Keleş, Meclis Üyeleri; Mahir Akbaba, Cenk Koşun, İzzet Dertli, Sibel Demirçin ve Yavuz Sesli yer aldılar.

TSO Başkanı Keleş, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada; “Gerçekten yoğun bir seçim maratonu yaşadık. Seçimlerin uzaması ile birlikte 8 ay süren bir maratondu. Bir de Ereğli’de gayet seçim renkli ve rekabete açıktı. Sonuçta yönetim kuruluna başkan olarak seçildim. Bugün de Başkanımızdan randevu alıp, tüm Meclis Üyelerimiz ile birlikte ziyarete geldik. Kendilerine şehrimiz ile alakalı sorunları ilettik. Kendilerinin desteğini ve gücünü yanımızda hissettik. Çok güzel işler yapacağız şehrimiz için. Başkanımızla birlikte ülkemizi ve şehrimizi zenginleştirmek için var gücümüzle çalışacağız. Kendisinin de desteğini çok yakinen hissettik. Bu güç ve destekle çok büyük işler yapacağımızı düşünüyorum. Biz başkanımızı tekrar TOBB Başkanı olarak görmek istiyoruz. Bu konu da kendisinin yaptıkları, üyeleri için yaptıkları ortada. Kendisi inşallah bu dönemde çok güzel işler yapacaktır. Kendisine çok inanıyor ve güveniyoruz” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz