KELEŞ'ten O İDDİALARA, İDDİALI YANIT!

KELEŞ'ten O İDDİALARA, İDDİALI YANIT!
5 Mart 2018 Pazartesi 16:23

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkan Adayı Arslan Keleş ve ekibi, Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği’ni ziyaret ettiler. Keleş, kendisi hakkındaki iddia ve açıklamalara da yanıt vererek, dikkat çeken ifadeler kaydetti.

Haber merkezi -  Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı işadamı Arslan Keleş ve ekibi, 05 Mart 2018 Pazartesi, saat 13:00’da Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği (EGD) Yönetim Kurulu Başkanı İ. Necati Günay ve yönetim kurulu üyelerine ziyaret gerçekleştirdiler.

Yapılan ziyarette son günlerde kamuoyunda konuşulan ‘Gruptan çıkamayacak, Keleş’in listesinde başkan adayı çok’ şeklindeki dedikodulara da isim vermeden cevap veren Keleş, “Bu bir ekip işi. Evet liderin düşünceleri önemli ama. Tek başına karar vermek kimi zaman doğru olmuyor. Dolayısıyla ekipçe hareket etmek burada çok önemli. Kararlar istişareler sonucu alınmalı” şeklinde konuştu..

ÖZCAN’a “KURTLAR VADİ”Lİ GÖNDERME!

Geçtiğimiz gün Kdz.Ereğli Gazeteciler Derneği ziyaretinde diğer adaylar Sertan Yalçın ve Arslan Keleş’e hitaben, “Hollywoodcu ve Burjuva”, söylemlerine de gönderme yapan Keleş; “Kötü söz sahibine aittir. İnsanlar artık tavırlarını değiştirmeli. Kavgayla bir yere varılamaz. Bakın zamanında Türkiye’de Kurtlar Vadisi meşhurdu. Vatandaşı ekrana kilitlerdi. Ama şimdi O bile tedavülden kalktı” dedi.

ERDEMİR ile KENDİ İLİŞKİLERİNİ Mİ DÜZELTTİLER?

“ERDEMİR’le ilişkilerimizi düzenledik” diyen mevcut Başkan Sertan Yalçın’a da yanıt veren Keleş, “ERDEMİR’le kendi ilişkilerimi düzenlediler?”. Yoksa başka bir durum söz konusu mu?, bunu araştırmak gerekiyor” diye konuştu.

Keleş’ten sonra söz alan Kdz.Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı İ. Necati Günay, ERDEMİR’in sosyal alanda çok daha faydalı olması gerektiğinin altını çizerek: “ERDEMİR’i sosyal alanlarda artık sahaya çıkmalı. Bu bizim için Ereğli için çok önemlidir. Ayrıca, Karadeniz Ereğli’de bir zamanlar binlerce kişiye istihdam olan tersanelerin neredeyse tamamı pasif durumda. İki tersane küçük çaplı işlerle ve kendi imkanları ile ayakta kalmaya çalışıyor. Daha farklı ekonomik sorunlarda mevcut. Bunların çözüme ulaştırılması için planlamalar, çalışmalar yapılması gerekiyor.”

Yaklaşık yarım saat süren ziyarette, Başkan Günay, Keleş ve beraberindekilere ziyaretlerinden ötürü memnun olduğunu ifade ederek, teşekkürlerini sundu.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz