KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNE YOĞUN İLGİ

KURULUŞ YIL  DÖNÜMÜNE YOĞUN İLGİ
20 Aralık 2017 Çarşamba 19:45

YENİHABER

Alaplı Kültür ve Sanat Derneği'nin birinci kuruluş yıl dönümü düzenlenen bir etkinlikle kutlandı. Etkinlik yoğun ilgi gördü.

Alaplı’da geçen yıl ilçeye bir sanat sokağı ve müze kazandırmak ve ilçedeki sanatsal faaliyetleri canlandırmak amacıyla kurulan Alaplı Kültür ve Sanat Derneği'nin birinci yıl dönümü düzenlenen bir etkinlikle kutlandı.
Alaplı Rampalı Çarşısındaki dernek binasında de gerçekleştirilen kuruluş yıl dönümü etkinliğine Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu, Ak Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, CHP Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, İyi Parti Alaplı İlçe Başkanı Emrullah Erdoğan, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik, Alaplı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin Keskin, Alaplı Toplum Sağlığı Merkezi doktorlarından Ezgi Ceren Sezer, Sivil Toplum Örgütü ve Siyasi Parti temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.
Etkinlikte konuşan Dernek Başkanı Nermin Karakaya, derneğe katkısı olan herkese teşekkür etti. Karakaya,” Alaplı Kültür ve Sanat Derneğimizin kuruluşunun 1.yıldönümünü kutladık. Kutlamamıza katılan başta ilçe kaymakamımız Saim Eskioğlu ve muhterem eşleri olmak üzere bizi onurlandıran tüm dostlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz