Kadınlar Yönetimi iş başında

Kadınlar Yönetimi iş başında
5 Aralık 2017 Salı 14:17

Timuçin ÖZAT

Batı Karadeniz Romanlar Derneği Kadın Kolları Yönetimi, Aralık ayı değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.

Haber merkezi -  Batı Karadeniz Romanlar Derneği çatısı altında oluşturulan Kadın Kolları Yönetimi’nin Çile Atlazoğlu başkanlığında dernek binasında toplandığı bildirildi.

2017 yılında yapılan ve 2018 yılında yapılması planlanan aktivitelerle ilgili istişareler yapıldığını ifade eden dernek başkanı Çile Atlazoğlu; "Batı Karadeniz Romanlar Derneği Kadın Kolları aslında çok yeni gibi gözükse de iki senedir mevcut. Yönetimimizi geçtiğimiz ay ki basın açıklaması ile kamuoyuna tanıtmıştık. Artık kadınlarımızda aktif ve proje planlamalarının içerisinde yer alıyorlar. Bu mutluluk verici bir durum ve daha başındayız. Ekibimizle birlikte, istihdam, eğitim, sosyal ve kültürel faaliyetler adına güzel işlere imza atacağımızı düşünüyorum. Bu tür toplantılarımızı her ay gerçekleştirme gayretindeyiz. 2018’de inşallah daha güzel işlere imza atacağız. İlk olarak protokol ziyaretleri için program hazırlamayı düşünüyoruz. Teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar
  • Çile atlazoglu
    5 Aralık 2017 Salı 20:10

    Teşekkür ler emeğine salık

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz