Kadınlar plajında son rötuşlar

Kadınlar plajında son rötuşlar
17 Haziran 2017 Cumartesi 15:08

iha

Akçakoca Belediyesi Kadınlar Plajı Rekreasyon projesi çalışmalar hızla sürüyor. Plaj Temmuz ayında bayanlara yeni ve modern haliyle hizmet vermeye başlayacak.

Akçakoca Kadınlar Plajı Rekreasyon projesi, 3 bin metrekarelik alanda sürdürülüyor. Bu alana pergolalar , çocuk oyun alanı, duş, wc, soyunma kabini, oturma ve dinleme alanı, şezlonglar , geniş yeşil alanlar ve peyzaj düzenlemesi çalışmaları yapıldı. Sezonda Akçakocalı bayanlara ve şehir dışından gelecek misafirlere sosyal tesis ve yaşam alanı olarak hizmet verecek olan plaj, kadınlara özel olacak ve ilçedeki önemli bir talebi de karşılayacak. Kadınlar plajının hizmet vermeye başlamasıyla birlikte yeni bir değer daha turizme kazandırılmış olacak.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz