Karakök: Şahin partimize güç katacak

Karakök: Şahin partimize güç katacak
10 Şubat 2019 Pazar 23:49

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, müteahhit olarak görev yapan, siyasettin çeşitli kademelerinde görev almış, AK Parti 27. Dönem Milletvekilliği aday adayı Erkan Karakök, yaptığı yazılı basın açıklamasında, 31 Mart yerel seçimleriyle ilgili şu değerlendirmelerde bulundu.

Haber Merkezi - 09 Şubat 2019 Cumartesi yazılı basın açıklaması yapan Karakök, şu ifadelere yer verdi:

"Değerli hemşerilerim çok kıymetli dosalarım, Din, dil, irk, mezhep ayrılığı gözetmeksizin partili partisiz ülkesi için var olan tüm gönül dostlarımı selamlıyorum.

31 Mart 2019 yerel seçimlerde Karadeniz Ereğlili vatandaşlarımızı AK Parti’ye gönül vermiş partili partisiz tüm vatandaşlarımızı Karadeniz Ereğli AK Partili Belediye çatısı altında hükümetimizle ortak ekonomik, sosyal, kültürel, siyasal projelerimizi hep birlikte destek vererek hayata geçirmek için çok güçlü bir destek istiyoruz. 

Belediyecimizi tekrar kazanmak için hep birlikte geçmişte olduğu gibi yarınlarımızı düşünerek hep bir birlikte Karadeniz Ereğli olalım.

AK parti teşkilatında, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘nın her söyleminde gençlere siyasette yer verelim kelimesinden ferz alarak çıktığımız bu kutsal yolda gece gündüz demeden yorulmadan aşk ile ilk günkü heyecan ile çalışarak partimizi yüksek oy potansiyeline çıkarttığımızı belirtmek isterim. Hiçbir zaman makam mevki koltuk demeden çalışmalarımıza bir Zonguldak sevdalısı olarak tamamen saf ve temiz duygularımızla hareket ederek değerli vatandaşlarımızın sorunlarına bir nebzede olsa merhem olabilmek için çıktığımız bu kutlu mücadelede önce ülkem ulusum milletim Bayrağım vatanım dedim.

‘GENÇ KARDEŞLERİMİZİ SİYASETTE GÖRMEK İSTİYORUZ’

Bu vatan hepimizin vatanımıza sahip çıkmam için hep birlikte tasın altına elimizi değil gövdemizi koyarak davamıza sahip çıkmanın zamanıdır.

Özellikle Karadeniz Ereğli’de, 18 yaşında olan tüm geç kardeşlerimizi siyasette yer almaya bekliyoruz.

Her seçimde olduğu bu seçimler ‘dede’ Cumhurbaşkansızımın Genel Başkanımızı Teveccühüyle AK Parti Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayımız Sayın Erol Şahin’i destekleyerek partime güç katacağına gerek şahsım gerek davam gerek Ereğli’ye çok faydalı olacağı inancındayım."

Yorumlar
 • Çaycuma
  11 Şubat 2019 Pazartesi 09:43

  Çaycumanın yoğurdu gençlere her daim destek olınmalı gmrdüğüm kadsruyla çaycumada yaşayan biri olarak erkan kardeşimiz gerçekten çok çalıştı koltuk sevdalısı değil ama vatan için çalıştığı doğru

 • Necip
  11 Şubat 2019 Pazartesi 03:20

  GENÇLERE DE FIRSAT VERMEK LAZIM 75-80 YAŞINDAKİLER DERNEKLERDE YA DA ORADA BURADA BAŞKANLIK YAPMANIN ALEMİ DE YOK. TECRÜBEDE BİR YERE KADAR

 • Çaycumanın yoğurdu
  11 Şubat 2019 Pazartesi 01:45

  Uysal olsaydı erkan kesin belediye meclis üyesi adayıydı.çunkü söz almıştı.Gençlerin böylesine koltuk meraklısı olması,her yere adayım diye çıkması çok komik değilmi.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz