Kaya, TFFHGD başkanlığına adaylığını açıkladı

Kaya, TFFHGD başkanlığına adaylığını açıkladı
17 Ocak 2018 Çarşamba 22:59

iha

Zonguldak'ta eski futbol hakemi Ümit Kaya, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Zonguldak Şubesi'nin olağan genel kurulunda başkanlığa adaylığını açıkladı.

Kent merkezinde görev yapan basın mensupları ile kahvaltı programında bir araya gelen Başkan Adayı Ümit Kaya, "Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Zonguldak Şubesinin 25 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olan genel kurulunda biz ekip arkadaşlarımız ile beraber ‘Ben değil biz ruhuyla’ adaylığımızı buradan resmen açıklıyorum. Yönetimimizde Osman Özdemir, Deniz Kardaş, Murat Kaskur ve Burhan Orhan oluşmaktadır. Şahsım Ümit Kaya olarak yılladır ben bu camiaya 17 yaşımda adım attım. Yıllarca bu camianın içerisinde bulundum ve yıllarca ekmeğiniz yedik ve bize çok büyük değerler kattı. Bizlerde aktif klasman hakemliğimizin sona ermesiyle beraber camiamıza daha iyi hizmet edebilmek için böyle bir derneğimize aday olmayı düşündüm ve aday olarak camiamıza hakemlerimize ve gözlemcilerimize hizmet etmek için bu yola girdik. Söylediğimiz gibi camia bize çok şey kattığı için bizde kendimizi camiamıza borçlu hissettiğimiz için aday olduk. Zonguldak Hakem ve Gözlemciler vizyonunu geliştirmek için bu zamana kadar yapılan emeklere çok teşekkür ediyoruz. Ama biz Türkiye’de Zonguldak Hakemliği çok yer tutmaktadır. Bu hakemliği çok daha üst seviyelere getirmek için gerek sosyal anlamda gerek hakem ve gözlemcilerimiz için çok daha iyi hizmetler vermenin çabasındayız. Amacımız birlik ve beraberlik. Bunu biz hiçbir zaman bozmak istemiyoruz. Böyle bir düşünceyle yola çıkmadık. Biz yönetim kurulu üyelerimizi oluştururken 15 kişilik bir listemiz vardı. Bu camiaya kimler daha çok daha iyi hizmet edebilir, kimler zaman ayırabilir. Bunu düşünerek hareket ettik. Bu vesile ile bu arkadaşlarla yola çıkma ihtiyacı duyduk" ifadelerine yer verdi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz