Kdz. Ereğli Belediyespor’un rakipleri belli oldu

Kdz. Ereğli Belediyespor’un rakipleri belli oldu
18 Ağustos 2017 Cuma 15:33

İHA

Kdz. Ereğli Belediyespor’un rakipleri belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşler İcra Kurulu, 2017 - 2018 Sezonu Spor Toto BAL Ligi gruplarını belirledi. Spor Toto BAL Ligi, 23-24 Eylül 2017 tarihinde oynanacak karşılaşmalarla başlayacak. Kdz. Ereğli Belediyespor, 4.kez mücadele edeceği ligde 13 takımın yeraldığı 6.grupta bulunuyor.
Belediyespor’un rakilperi ise şöyle açıklandı:
“Sincan Belediyespor, Çubukspor, Keçiören Bağlum (Ankara), Türk Metal Kırıkkale, MKE Kırıkkale, (Kırıkkale), Bartınspor, Devrek Belediyespor, Karabük 100.yıl Soğuksu (Karabük), Yeşil Kırşehir (Kırşehir), İl Özel İdare (Kastamonu), Yeniçağaspor (Bolu), 1074 Çankırı (Çankırı)”

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz