Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’ne başhekim asaleten atandı

Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’ne başhekim asaleten atandı
17 Ağustos 2018 Cuma 19:10

İHA

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Devlet Hastanesi’nde Başhekim Vekili olarak görev yapan Dr. Vildan Türkeli asaleten atandı. 

Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi’nde 2013 yılından bu yana başhekim yardımcısı, son bir yıldır da başhekimlik görevini vekaleten yürüten Dr. Vildan Türkeli’nin başhekimliğe asaleten atandığı öğrenildi. 
Sağlık Bakanlığı tarafından asaleten ataması gerçekleşen Dr. Türkeli görev yaptığı dönem içerisinde hastanede hekimler, sağlık çalışanları ve hastalar arasında koordinasyonu en iyi şekilde sağlayarak her kesimin gönlünü kazanmıştı. Dr. Türkeli’nin asaleten göreve atanması hem hastane personeli hemde ilçede memnuniyetle karşılandı. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz