Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Adayı...

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Adayı...
12 Ocak 2019 Cumartesi 18:00

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

AK Parti Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı netleşti.

Haber merkezi - Zonguldak'ın Kdz.Ereğli ilçesinin AK Parti Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin oldu. Yeminli Mali Müşavir Erol Şahin, AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanlığı görevini de yürütmüştü. Şahin'in ismi 11 Ocak Cuma akşam ve gece saatlerinde bazı basın organlarına sızmıştı. AK Parti Zonguldak İl Başkanlığından edinilen bilgiler doğrultusunda, Erol Şahin'in aday olduğu 12 Ocak Cumartesi akşam saatlerine doğru netlik kazandı.

Diğer yandan, Şahin'e Cuma akşam saatlerinden itibaren "hayırlı olsun" telefonları yağdığı öğrenildi. Ayrıca, Şahin'e sosyal medyadan da destek mesajları geldiği gözlemlendi.

Yorumlar
  • mehmet akçakaya
    14 Ocak 2019 Pazartesi 11:55

    hayırlı olsun

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz