KORKMAZ; VEDA ETTİ...

KORKMAZ; VEDA ETTİ...
4 Ekim 2018 Perşembe 18:15

FEDAİ KAÇAR

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, emekliliğini isteyen İlçe Milli eğitim Müdürü Numan Korkmaz, sosyal paylaşım hesabından veda mesajı yayınladı.

Korkmaz, “İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Numan KORKMAZ´ın vedası” başlıklı yazıda "Saygıdeğer Mesai Arkadaşlarım, Değerli Eğitim Çalışanları, Kıymetli Veliler ve Sevgili Öğrenciler

İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görevimden ,emekli olmam sebebiyle artık ayrılıyorum” diyerek, şunları kaydetti:

DOĞRU, GÜZEL İŞLER YAPMAYA ÖZEN GÖSTERDİK
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevime başladığım günden beri çok sevdiğim ilçemize hizmet etmekten büyük mutluluk ve onur duyduğumu öncelikle ifade etmek istiyorum.
Görev yaptığım süre içerisinde mesai arkadaşlarımla birlikte bulunduğumuz makamlarımızın hizmet makamları olduğunu, ulaşılamaz yerler olmadığını, herkesin tereddütsüz gelebildiği, kendisini rahatlıkla ifade edebildiği yerler olduğunu gösteren gayret içerisinde olduk. Sizlerin ve halkımızın bize olan inancıyla başladığımız bu görevde sosyal adalet duygusu içerisinde doğru ve güzel olan işleri yapmaya hep gayret gösterdik. Bu amaç doğrultusunda da; Eğitimin bireyi nitelikli hale getirme çabası olduğu düşüncesiyle başta tüm eğitim kurumlarının fiziki ve teknolojik altyapısını geliştirip nitelikli kurumlar haline getirmeye çalıştık.

EKİP ÇALIŞMASININ GÖSTERGESİDİR
Öncelikle temel stratejimiz eğitime erişim, eğitimde kalitenin artırılması ve eğitim altyapısının tamamlanması olmuştur. Öğrencilerimizin Orta öğretime ve yüksek öğretime geçiş sınavlarındaki becerilerini artırmak düşüncesiyle eğitim projeleri hazırladık ve uyguladık. Sanatın ve sporun tüm dalları en üst düzeyde desteklenerek il ve Türkiye derecelerinin alınmasını sağladık. Ereğli´de gelinen nokta, elde edilen başarılar, bir ekip olarak çalışmanın göstergesidir ki görev ve sorumluluklarımızı yerine getirirken bir ekip olduğumuzu hiç unutmadan fedakârlıklarda bulunduk.

EĞİTİM GÖNÜL İŞİDİR
Önceliğimiz her zaman geleceğimiz, ümidimiz olan çocuklarımız oldu. ‘Eğitim, çocuğa sevgi ile başlar; en çok sevilen öğretmen, en çok seven öğretmendir’ düşüncesini özümseyerek çalıştık. Eğitim, uzun vadede ürün veren, zor ve bir o kadar da emek isteyen bir süreç ve bir gönül işidir. Bizler, verdiğimiz emeği hoşgörü sahibi, aydın, okumaya önem veren bir toplum ortaya çıktığında göreceğiz.

HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM
İlçemizde eğitim-öğretim hizmetlerindeki gelişim ve değişimin ve yakalanan başarının hız kesmeden sürdürüleceğine, en yakın gelecekte örnek gösterilen ilçeler arasında yerini alacağına gönülden inanmaktayım. Bu duygu ve düşüncelerle yapılanlara desteklerinizden dolayı şahsım ve kurumum adına, bize destek veren herkese teşekkür ediyorum. Sağlıkla kalın…”

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLMUŞTU
Korkmaz, İlçe Milli Müdürlüğü yaptığı sırada, 24 Haziran Genel Seçimleri ‘AK parti’den Zonguldak Milletvekili Aday Adayı olmak amacıyla’ bu görevinden istifa etmişti. Aday gösterilmeyen Numan Korkmaz, talebi üzerine tekrar aynı göreve atanmış, bur süre sonra da izine ayrılarak emeklilik dilekçesini vermişti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz