Kömürspor'a transfer

Kömürspor'a transfer
31 Ocak 2018 Çarşamba 17:50

İHA

Kömürspor, Afyonspor'dan Uğur Durmuş'u transfer etti

Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig'de mücadele veren Zonguldak Kömürspor, Afjet Afyonspor'dan 30 yaşındaki Uğur Durmuş'u transfer etti. 

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele veren Zonguldak Kömürspor, teknik heyetin raporu doğrultusunda ikinci lig takımlarından Afjet Afyonspor'un kanat oyuncusu 30 yaşındaki Uğur Durmuş'u sezon sonuna kadar kiraladı. Transfer ile ilgili konuşan Zonguldak Kömürspor Başkanı Süleyman Caner, "Vatana millete hayırlı olsun. Transfer süreci bu gece yarısı sona eriyor. Takımımızı güçlendirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Eksik olan bölgelerle ilgili çalışmalarımızı yapıyoruz" diye konuştu.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz