Köy köy... mahalle mahalle geziyorlar

Köy köy... mahalle mahalle geziyorlar
9 Haziran 2018 Cumartesi 18:01

Yenihaber

Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Ş. Sertan Ocakcı, ilçe başkan yardımcıları, il yöneticileri, Kadın kolları, belde başkanı ve yöneticileri, milletvekili aday adayları ve partili üyeleri ile birlikte Zonguldak milletvekili adayları Ormanlı beldesi ve köyleri ziyaret ettiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak ikinci sıra milletvekili adayı Deniz Yavuzyılmaz ve Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakcı ve beraberindeki partililer ile 08 Haziran 2018 Cuma Ormanlı beldesi pazarını ve Ormanlı esnafına ziyaret gerçekleştirildiği bildirildi.

CHP Kdz. Ereğli İlçe Sekreterliği tarafından seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen ziyaretlerle şu açıklama yapıldı:

“Her bir pazarcımız ve esnafımız ile tek tek sohbet ederek, sıkıntılarını ve dertlerini dinledik. Her bir köylümüz ve esnafımız ile birebir konuşan 2. sıra Milletvekili adayımız Deniz Yavuzyılmaz ve İlçe başkanımız Sertan Ocakcı, Ormanlı halkı tarafından sevgi seli ile karşılandı.   Saat 14.00’de başlayan ziyaretler saat: 19.00’a kadar sürdü. Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe başkanlığımız ile Ormanlı belde başkanlığımızın birlikte düzenlediği İftar programına katılmak için davetlimiz olan Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak 3. sıra Milletvekili adayımız Umut Başoğlu ve 4. sıra adayımız Merve Kır başta olmak üzere Gümeli Belediye başkanımız Ahmet Saydam, İl başkan vekilimiz, İl ve İlçe yöneticilerimiz, önceki dönem ilçe başkanlarımız, belediye başkanımız, dernek başkanlarımız, Ormanlı esnafımız ve Ormanlı halkı İftarımıza teşrif ettiler.

Ormanlı Beldemizde düzenlediğimiz ve yoğun bir katılımın gerçekleştiği iftarımızın sonrasında Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak 3. sıra Milletvekili adayımız Umut Başoğlu ve İlçe Başkanımız Sertan Ocakcı, önceki dönemlerde Ormanlı beldesinde belediye meclis üyeliği yapmış merhum Niyazi Özcan’nın evini ziyaret edip, başsağlığı dilediler. Ziyaret sonrasında sırasıyla A.Sofular, Çiğdemli (Ala kese) ve Kızılcapınar köylerimize geçerek kahvehane ziyaretleri gerçekleştirdiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak 3. sıra Milletvekili adayımız Umut Başoğlu ve İlçe Başkanımız Sertan Ocakcı ve beraberindeki partililerimiz güzel bir gelecek yaratmak için, tüm kadrolarıyla yurttaşlarımızın özgürlüğü, refahı, huzuru ve mutluluğu için 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce’ye ve Zonguldak Milletvekillerimize destek istediler.”

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz