LİSE ÖĞRENCİSİNE KAMYONET ÇARPTI

LİSE ÖĞRENCİSİNE KAMYONET ÇARPTI
9 Ekim 2017 Pazartesi 21:14

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde yolun karşısına geçmeye çalışan liseli kıza kamyonet çarptı.

Kaza, ilçe merkezinde Müftü Mahallesi Meydanbaşı Caddesi üzerinde meydana geldi.

Alınan bilgiye göre, okuldan eve gitmekte olan lise öğrencisi 17 yaşındaki Asya Daban’a, yolun karşısına geçmek istediği sırada Ferdi A. idaresindeki 67 LF 391 plakalı kamyonet çarptı. Yere yığılan genç kızın yardımına çevredeki vatandaşlar  ve arkadaşları koşarken, 112 sağlık görevlilerine haber verildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralıya ilk müdahaleyi yaptıktan sonra Kdz. Ereğli Devlet Hastanesine kaldırdı. Ayağından yaralanan öğrencinin hastanedeki tedavisi sürerken, kazaya karışan sürücü ise ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.  

Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Öte yandan vatandaşlardan bazıları şehir içinde araçların ortalama hız limitinin üzerinde seyrettiğini dile getirdiler. 

Yorumlar
  • Haluk
    9 Ekim 2017 Pazartesi 21:24

    DELİRMİŞ GİBİ SÜRÜYORLAR ŞEHİR İÇİ 50- 55 KM. HIZ LİMİTİ 70-90 LA GİDİYORLAR. NEREYE NE YETİŞTİRİYORLAR ANLAMSIZ DİREKSİYONUN BAŞINA GEÇEN BAS BAS GİDİYOR YANİ HERGÜNDE KAZA OLUYOR

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz