LÜTFEN BURALARI İŞGAL ETMEYİN!

LÜTFEN BURALARI İŞGAL ETMEYİN!
7 Haziran 2018 Perşembe 15:49

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Yapılan onca habere rağmen gazetelerin whatsApp ihbar hatlarına engelli ve yaya yolu park işgalleriyle ilgili fotoğraflı ihbarlar gelmeye devam ediyor. Hem de artarak!

Haber Merkezi -  Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinin ilçe merkezi dahil çeşitli noktalarından whatsApp ihbar hattımıza duyarlı vatandaşlar tarafından gönderilen fotoğraflarda, yaya yolları ve engelli şeritlerinin, tekerlekli sandalye bölümlerine yapılan gelişigüzel parklar görülüyor.

Trafik ekiplerinin uyarı, cezai işlemlerine rağmen bu durumun önüne geçilemediği gözlemlenmektedir. Benzer durum Zonguldak’ta da yaşanmaktadır.

Ayrıca, Karadeniz Ereğli’de her geçen gün artan araç sayısına paralel olarak artış gösteren trafik kazaları ve trafikteki sıkışıklıkla birlikte zaman zaman gergin anların yaşandığına daha sık şahit olmaya başladık.

İstatistiksel verilere göre her ay ortalama olarak 400 civarı aracın trafiğe eklendiği kentte, daha önce gündemde olan alternatif yol projeleri hayata geçirilmediği takdirde, birkaç yılın ardından yollarda ve kaldırımlardaki manzara daha vahim olabilir.    

Yorumlar
  • Mustafa
    7 Haziran 2018 Perşembe 16:12

    İ,ŞU AÇIDAN DA BAKMAK GEREK YER YOK. 3-5 DAKİKALIĞINA İŞGALLER OLUYOR ELBETTE YANLIŞ FAKAT BİR KAÇ DAKİKA İŞİ OLAN BİLE ARACINI UZAĞA BIRAKMAK DURUMUNDA KALIYOR NASIL ÇÖZÜLECEK SE BU DURUM

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz