MADALYALARLA GELDİLER...

MADALYALARLA GELDİLER...
28 Mart 2018 Çarşamba 01:34

YENİHABER

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde faaliyet gösteren, Akademi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, Şeref Kaplancan ve diğer antrenörleri çeşitli müsabakalarda dereceye girip kazandıkları madalyalarıyla birlikte Belediye Başkanı Nuri Tekin'i ziyaret ettiler.

Uzak Doğu Sporları antrenörü Şeref Kaplancan, düzenlenen müsabakalarda birçok madalya kazandıklarını ifade ederek, bazı branşlarda Milli Takıma kadar yükselme başarısı gösterdiklerini bildirdi.

Kaplancan, hedeflerinin ilçemizi ve ülkemizi uluslararası arenada temsil etmek olduğunu da sözlerine ekledi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin de, çocukların ve gençlerin spora yönelmelerine, spor yapmalarına her zaman destek verdiklerini ifade ederek, desteklerinin bundan sonra da süreceğini bildirdi. Kulüp sporcularının başarılarıyla gururlandıklarını ifade eden Başkan Tekin, "Bu çocuklarımızın, gençlerimizin iyi birer sporcu olarak yetişmesi hepimizin mutluluğu ve gururu. Onların bu çabalarına destek vermek de bizim görevimiz. Biz, elimizden gelen desteği vereceğiz" dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz