MAKAM KOLTUĞU DEĞİL, BOYACI KOLTUĞU

MAKAM KOLTUĞU DEĞİL, BOYACI KOLTUĞU
11 Haziran 2018 Pazartesi 14:59

HASAN HAŞIL - FEDAİ KAÇAR

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, toplumun her kesimini kucaklayan bir anlayışla görev yaparak gönülleri fethediyor. Sadece makam koltuğunda değil, boyacı koltuğunda bile halkın sorunlarını dinliyor çözüm buluyor...

7 gün 24 saat halkın içinde olan Başkan Tekin, sadece makam koltuğunda değil, her mekânda her yerde halkın sorunlarını dinliyor. 
Vatandaşın taleplerini dinleyen çözümü konusunda çaba sarf eden Tekin, seçildiği günden bu yana startını verdiği hizmet seferberliğiyle ilçede şimdiye kadar yapılamayan ve eksik bırakılan birçok çalışmayı da tamamlayarak hayata geçirdi. Tekin’in bundan sonraki ilk hedefi Karşıyaka mahallesine tam manasıyla girmek, orada kalıcı eserler bırakmak, 35 yıldır değişime uğramayan ilçe merkezindeki hükümet caddesini yeniden düzenleyerek modern bir görünüm kazandırmak, ilçe merkezindeki yarım kalan yolları tamamlamak. 
Başkan Tekin, ilçede tüm mahallelere mutlak suretle gireceklerini belirterek, “ Hizmet girmeyen bölge kalmayacak, sözümün arkasındayım. Vatandaşlarımız sabırlı olsunlar” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz