MEB MÜSTEŞAR YARDIMCISI AKPINAR ALAPLI’DA

MEB MÜSTEŞAR YARDIMCISI AKPINAR ALAPLI’DA
17 Mayıs 2018 Perşembe 11:35

HASAN HAŞIL

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Turan Akpınar Alaplı ilçesine gelerek Milli Eğitim Müdürlüğü ve okulları ziyaret etti.

Bir dönem Kdz. Ereğli ilçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan MEB Müsteşar Yardımcısı  Turan Akpınar Alaplı’da Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik ve Milli Eğitim Şube Müdürleri tarafından karşılandı.

Daha sonra ilçedeki bazı okulları gezen Akpınar, Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik’ten bilgiler aldı.

Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik, MEB Müsteşar Yardımcısı  Turan Akpınar’ı ilçede ağırlamaktan memnunluk duyduklarını söyledi.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz