MEHTER MARŞI İLE KARŞILANDI (foto galeri)

MEHTER MARŞI İLE KARŞILANDI (foto galeri)
3 Temmuz 2017 Pazartesi 14:26

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Karadeniz Ereğli ve bölgenin ünlü iş adamlarından Mustafa İslam Yazıcıoğlu, oğlu Tuğra’ya muhteşem bir sünnet şöleni gerçekleştirdi. Yüzlerce davetlinin iştirak ettiği düğünde Mehter takımının gösterisi davetliler tarafından büyük beğeni topladı.

Haber merkezi – Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Belgin ve Mustafa İslam Yazıcıoğlu çiftinin biricik oğlu Tuğra geçtiğimiz günlerde sünnet olarak erkekliğe adım atmıştı. İşadamı İslam Yazıcıoğlu oğlu Tuğra için unutulmaz bir düğün gerçekleştirdi.

Akşam ki sünnet düğünü öncesi Tuğra geleneksel olarak sahilde at ile tur yaptı ve araçlar ile konvoy gerçekleştirilerek şehir turu gerçekleştirildi.  

2 Temmuz 2017 Pazar günü saat 19:30’da  Gülüç beldesi Büyük Anadolu Hotelde  başlayan sünnet şöleninde küçük Tuğra otel önünde Kütahya Mehter takımı tarafından marşlarla karşılandı.

600’den fazla davetlinin katıldığı düğünde Yazıcıoğlu kardeşler ve ailesi tam kadro yer alırken, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, 24. Dönem AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Emniyet Müdürü Erkan Tektaş, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır, Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı İ. Necati Günay, Ereğli ve Alaplı’dan işadamları, dernek ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile basın mensupları katıldı.

Dans ile başlayan sünnet organizasyonu Kütahya Mehter takımının marşlar eşliğinde gösterileri ile devam etti.  

Gecenin geç saatlerine kadar devam eden sünnet düğününde davetlilere çeşitli ikramlarda da bulunuldu.

Belgin ve M. İslam Yazıcıoğlu çifti davetlilere bu özel günde mutlu anlarını paylaştıkları için teşekkür etti.   

 

Yorumlar
  • Adnan
    3 Temmuz 2017 Pazartesi 14:45

    ADAM OLDU ORGANİZASYON DA TAM OLMUŞ YAKIŞIRRR

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz